Zaznacz stronę

Konkurs fotograficzny pt. "MY PASSION FOR LIFE"

Zwycięzcy edycji 2018

Nagrody

1. miejsce

Voucher do wykorzystania w Biurze Podróży „Masz wakacje” oraz bon uprawniający do skorzystania z usług ASO Renault i Dacia Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

2. miesjce

Voucher na weekendowy pobyt w Centrum Konferencyjnym Zamek w Szczecinku oraz bon uprawniający do skorzystania z usług ASO Renault i Dacia Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

3. miejsce

Całodniowy pobyt w spa wraz z masażem całościowym z aromaterapią oraz obiadokolacją dla dwojga w Hotelu Medical SPA Unitral w Mielnie.

Wyróżnienia

albumy fotograficzne oraz bony uprawniające do zniżki w ASO Renault i Dacia Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

ZWYCIĘZCY KONKURSU

I miejsce Eryk Parysiak

opis pasji: Moją największą pasją jest rower i góry. Najbardziej lubię, kiedy mogę połączyć jedno z drugim, tak jak na przesłanym zdjęciu. Zdjęcie zostało zrobione podczas moje rowerowej wspinaczki tylko i wyłącznie za pomocą siły własnych mięśni na przełęcz Passo dello Stelvio położonej na wysokości 2760m n.p.m we Włoszech.

II miejsce Adam Konieczny

opis pasji: Pasjonuje mnie wszystko, co lata, unosi się w powietrzu. Dla mnie latanie jest pięknym synonimem pełnej wolności. Stąd też lubię fotografować ptaki w locie oraz człowieka, który spełnia swoje marzenie o lataniu.

III miejsce Stepan Rudik

opis pasji: Zdjęcie przedstawia bohaterkę – Olene Gomeniuk, pochodzenie z Ukrainy, która kocha bażantów i jest to dla niej pasja, pomaga swojemu narzeczonemu na firmie bażantów.
Ptaszewo, Wielkopolska.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Potrzebujesz pomocy?

Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.
Autoryzowany Koncesjoner Renault i Dacia, ul. Gnieźnieńska 81, 75-736 Koszalin